Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi nosor z miasteczka Gdańsk. Mam przejechane 45284.24 kilometrów w tym 66.20 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 19.67 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 256033 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy nosor.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w kategorii

Treningi 15-30 km

Dystans całkowity:4597.04 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:238:57
Średnia prędkość:19.24 km/h
Maksymalna prędkość:56.02 km/h
Suma podjazdów:33757 m
Maks. tętno maksymalne:172 (87 %)
Maks. tętno średnie:128 (64 %)
Suma kalorii:139561 kcal
Liczba aktywności:193
Średnio na aktywność:23.82 km i 1h 14m
Więcej statystyk
  • DST 21.89km
  • Czas 01:02
  • VAVG 21.18km/h
  • Kalorie 757kcal
  • Podjazdy 146m
  • Sprzęt Kross Evado 1.2 2010
  • Aktywność Jazda na rowerze

Trening

Piątek, 1 kwietnia 2011 · dodano: 01.04.2011 | Komentarze 0

Mimo fatalnej pogody, postanowiłem wybrać się na przejażdżkę po okolicy. Okazało się, że nie jest tak źle, gdyż wiaterek był malutki i nie taki mroźny jak ostatnim razem ---> 101 km. W głowie ciągle mam chęć przejechania 200 km podczas jednego treningu, lecz muszę jeszcze trochę podbudować formę. Mam nadzieję, że będziecie trzymać za mnie kciuki : ) Pozdrawiam : )


Mapka:




  • DST 20.77km
  • Czas 01:05
  • VAVG 19.17km/h
  • VMAX 39.00km/h
  • Kalorie 794kcal
  • Sprzęt Kross Evado 1.2 2010
  • Aktywność Jazda na rowerze

Trening 8 + Zdjęcia

Wtorek, 22 marca 2011 · dodano: 22.03.2011 | Komentarze 0

Przejażdżka po mieście & runda na około jeziorka. : )
Jezioro Olecko


Mapka:




  • DST 23.51km
  • Czas 01:18
  • VAVG 18.08km/h
  • Kalorie 952kcal
  • Podjazdy 125m
  • Sprzęt Kross Evado 1.2 2010
  • Aktywność Jazda na rowerze

Trening

Piątek, 11 marca 2011 · dodano: 11.03.2011 | Komentarze 0

Witam. Choć chęci były na 50 km, to dałem sobie spokój ze względu na tragiczny wiatr, który efektywnie hamował mnie, a nawet spychał na którąś ze stron jezdni. Ciągle mokro, coraz więcej, niczym przebiśniegów wyłania się dziur w jezdni hehe.