Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi nosor z miasteczka Gdańsk. Mam przejechane 43176.43 kilometrów w tym 66.20 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 19.99 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy nosor.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 57.34km
  • Czas 02:05
  • VAVG 27.52km/h
  • Kalorie 2144kcal
  • Podjazdy 170m
  • Sprzęt Kross Evado 1.2 2010
  • Aktywność Jazda na rowerze

Koniec sezonu rowerowego

Poniedziałek, 19 września 2011 · dodano: 19.09.2011 | Komentarze 0

To była ostatnia przejażdżka w tym roku. Przejechałem dużo jak na mnie. Nigdy wcześniej tak nie zaangażowałem się w jazdę rowerową. Jestem dumny, że udało mi się dopiąć swego, bo czasem nie było łatwo, a szczególnie po całym dniu roboty jechać jeszcze trenować. Od razu po skończeniu treningu, postanowiłem przygotować rower do zimy, więc rozkręciłem go trochę i ładnie zacząłem czyścić benzynką ekstrakcyjną. Zachęcam wszystkich do uprawiania sportu rowerowego, jest to świetna odskocznia od smutnej rzeczywistości. Dzięki temu, że tak wiele czasu poświęciłem na treningi mogłem dokładnie przemyśleć wiele istotnych spraw w moim życiu, odstresować się, a czasem wyżyć : )


Nowe wpisy zapewne będą na wiosnę, bądź w lato. Wszystko zależy od tego jak potoczy się moja przyszłość w nowym mieście, do którego niedługo się przeprowadzam, zostawiając rower w moim rodzinnym domu. Strona bikestats.pl dała mi wiele frajdy, a kolejne wpisy motywowały mnie do tego, by jeździć i jeździć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Po lewej najciekawsze wyprawy, na gorze zakładki z kategoriami.
A na koniec kilka ciekawostek z tego sezonu rowerowego :

Czas na rowerze: 212 h 51 min
Suma spalonych kilokalorii: 142287 kcal
Suma podjazdów: 21805 m
Średnio na wycieczkę: 51.49 km i 02:12 godz.
Średnia prędkość: 23.50 km/h
Dokładne statystyki są tutaj


Zbliża się koniec roku. W Styczniu chcę przywieść swoją maszynę do Gdańska. Eva potrzebuje kilku zabiegów. Regulacja przerzutek, na pewno będę myślał o wymianie opon, bo są łyse jak głowa mnicha. Zastanawiam się tylko czy pozostać przy 38C czy jeszcze zwęzić szerokość opon. Odbudowywanie "formy" zajmie mi na pewno trochę, ale już mnie to nakręca, ponieważ jest masa ciekawych miejsc do zwiedzenia w Gdańsku i poza nim.
Mapka:

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!